SPORT

Dramatický zápas neměl vítěze, Sokolov s Jihlavou remizoval
Fotbal 19.8.2018

Zápas nabídl od počátku atraktivní podívanou. Už po pěti minutách hry byl jihlavský Schumacher vyloučen, Glaser však penaltu neproměnil. Po bezbrankovém prvním poločase se v tom druhém však roztrhl s góly pytel.

V utkání Varnsdorfu se Sokolovem branka nepadla
Fotbal 13.8.2018

Na severu Čech se z počátku hrálo utkání, které spíše kontrolovali domácí hráči. Ani jeden z týmů však nedokázal překonat obranu soupeře. Až v závěrečných minutách baníkovci přitlačili na pilu a vytvářeli si brankové příležitosti. Ani ty se však neujaly a utkání skončilo 0:0.

Ústí na úvod sezóny slaví výhru nad Sokolovem
Fotbal 21.7.2018

V úvodním kole FNL fotbalisté Ústí nad Labem slaví tříbodový zisk. Po výhře 2:1 nad Sokolovem tak v útrobách Městského stadionu panovala výborná atmosféra.

O výhře Hradce v Sokolově rozhodl v nastavení Petr Schwarz
Fotbal 7.5.2018

První poločas nabídl vyrovnanou partii, kdy o trochu více štěstí se přiklonilo na stranu domácích, když se hlavou prosadil Mejdr. Votroci vyrovnali hned v úvodu druhého dějství a o vítězství rozhodl až nastavený čas, kdy se krásně z přímého kopu trefil Petr Schwarz.

Sokolov hrál s Pardubicemi bez branek
Fotbal 2.4.2018

Ve 20. kole Fortuna národní ligy remizoval Baník s Pardubicemi 0:0. Na šance sice Baník zvítězil, ale žádná z nich gólem neskončila.

Třinec přišel o vítězství nad Sokolovem až v nastavení
Fotbal 18.3.2018

Zápas se Sokolovem byl dlouho v třineckých rukou. Domácí vedli po gólu Bedecse 1:0 až do posledních sekund, pak však přišla chvíle sokolovského záložníka, který střelou z hranice šestnáctky rozhodl o dělbě bodů.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Jakub Pešek vystřelil Dynamu tři body v Sokolově
Fotbal 25.9.2017

Cenné tři body vezou budějovičtí fotbalisté ze Sokolova. Jihočeši se dostali v jedenácté minutě do vedení díky Jakubu Peškovi a to udrželi až do konce.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Z horké opavské půdy si veze Sokolov bod
Fotbal 20.8.2017

Nejlepšímu útoku FNL museli v sobotním podvečeru čelit baníkovci ze Sokolova. Proti ofenzivně laděnému soupeři předvedli hostující hráči především kvalitní výkon v obraně a i přes několik šancí Opavy skončilo utkání před téměř třemi tisíci diváky bez branek.

Lieser byl k nezastavení i v Sokolově
Golf 17.8.2017

Z prvního místa vyrazil a první byl i po osmnácti jamkách. Ondřej Lieser se nejdřív radoval z „nepříjemného“ počasí, ale ani poté, co přestalo pršet a vysvitlo sluníčko nedal svým soupeřům šanci.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Baník jasně přehrál Sokolov
Fotbal 14.5.2017

Baník porazil Sokolov 3:0 a k definitivě postupu do nejvyšší soutěže potřebuje v závěrečných dvou kolech uhrát tři body. Ostravu na vítěznou vlnu vrátil uzdravený De Azevedo, který dva góly dal a na první Tomáši Mičolovi přihrál.

Sokolov se s Vítkovicemi rozešel nerozhodně
Fotbal 15.4.2017

Sokolov hostil svého souseda z tabulky, celek Vítkovic. Velmi důležité utkání nakonec skončilo dělbou bodů, když v prvním poločase poslal Sokolov do vedení Tomáš Valenta. Po změně stran ale srovnal na konečných 1:1 střídající Matěj Fiala.